500 TL ÜZERİ [ÜCRETSİZ KARGO]

Hakkımızda

Cinsel sağlık sektörü ve buna dahil olan cinsel destekleyici ürün kullanımı son yıllarda, herkesin de fark edebileceği üzere bir hayli gelişmektedir. Modern dünya ise bunun en büyük sebeplerinden bir olarak karşımıza çıkmaktadır. Hızlı yaşam, yoğun strese seviyesi, fiziksel problemler, çeşitli kilo problemleri ve uyku sorunları… Bu tip problemler genel sağlık üzerinde olumsuz etkiye sahip olabildiği gibi, erkek ya da kadın fark etmeksizin kişilerin cinsel yaşamlarında da çeşitli sorunlara sebep olabilmektedir. Bu sebeple kişiler çeşitli destekleyici ürünlere –ki bu ürünler zaman zaman doğal, zaman zaman da fabrikasyon olabilmektedir- yönelmektedir.

Ancak buradaki temel problem, kişilerin destekleyici ürünlere yönelirken karşılarına çıkan problemlerdir. Başta da belirttiğimiz üzere, cinsel sağlık sektörü bir hayli gelişmiştir. Bu gelişmeler ürünler bakımından olumlu olsa da, ürünlerin satışı bakımından da çeşitli sorunlar ortaya çıkmıştır.

Destekleyici ürünlerin satışını çoğalması ve bu ürünlere yönelik talebin giderek artması ise bu konuda kötü niyetli kişilerin çoğalmasına sebep olmuştur.

Evet, bu ürünler eczanelerde de satılmaktadır ve belki de en güvenli yol bu ürünleri eczaneler aracılığı ile temin etmektir. Ancak eczanelerdeki ürün fiyatları yüksek olduğundan dolayı insanlar internet üzerinde ürün sipariş etmek istemektedirler. Fakat bu insanların en çok karşılaştığı problem ise güvensizliktir. Birçok insan siparişlerinin sonucunda genelde farklı ürünlerle karşılaşmakta, bir türlü vaat edilen ürünle karşılaşmamaktadırlar. Bu durum ise doğal olarak güven problemine yol açmaktadır.

Peki bu tür durumların önüne nasıl geçilebilir, güvenilir bir ürün bulmak için neler yapılmalı ve nelere dikkat edilmelidir?


medikal sepetim

Bizi Tanıyın

Cinsel sağlık sektöründe güvenilir ve şeffaflığın temsilcisi olmayı hedefleri arasına koymuş olan ekibimizle sizlere en aktif ve güvenilir desteği vermek için çaba sarf etmekteyiz. Güvenilir satıcı, güvenilir ürün ve şeffaf iletişim sloganı altında hizmet veren sitemiz, sizlerden gelen öneriler dahilinde de aksiyonların almakta ve müşteri memnuniyetini ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Portföyümüzdeki bütün ürünlerin detaylı açıklaması, kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar ve birçok yardımcı rehberle birlikte sizlerin aklınızdaki sorulara da kayıtsız kalmıyoruz. Bunun yanında aktif müşteri iletişim parolası adı altında, bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, sipariş ettiğiniz ya da satın almayı arzu ettiğiniz ürünler hakkında detaylı sorularınızı sorabilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Daha önce de belirttiğimiz üzere, birçok sitede çeşitli destekleyici ürünler satılmaktadır. Doğal adı altında satılan ürünler saymıyoruz bile… Peki bu kadar çok alternatif varken, bizi neden tercih etmelisiniz?

Çünkü biz size; şeffaf iletişimi, orijinal ve sorgulamasını istediğiniz şekilde yapabileceğiniz ürün portföyümüzü ve uygun fiyatları sunuyoruz. Bunu yaparken de tecrübemizi karşınıza çıkararak, güvenimizi tesis etmeyi arzuluyoruz.

Satın alma sürecinde yahut sonrasında bizlere istediğiniz gibi ulaşabilir, ilgili müşteri desteğimiz sayesinde de aklınıza gelen yahut gelmesi muhtemel bütün sorularınızı sorabilirsiniz.

Birçok kötü niyetli satıcı genelde müşteri ilişkilerini önemsemez. Çünkü onlar için müşteriler, tek kullanımlıktır. Zaten öyle olmalıdır da, zira dolandırdığınız kişiyi tekrar dolandıramazsınız. Ancak bu satıcılar, genelde yeni siteler kurarak insanların güvenler bir defaya mahsus değil çok daha fazla sömürmektedir. Bu nedenle alternatiflerin fazlaca olması, maalesef bu konuda pek bir güvence sağlayamamaktadır.

Eğer bu tür dolandırıcılardan kaçınmak için bizi tercih etmeyi düşünmelisiniz.